DOMY I MIESZKANIA

Zwiększając zakres swojej działalności firma Rezydent rozpoczęła również działalność deweloperską.

 Zrealizowane inwestycje przez Rezydent Apartamenty Sp. z o.o. :

– Perła Marii w Gdyni przy ul. Źródło Marii
– Ville przy Młynie w Pruszczu Gdańskim przy ul. Niepodległości / Wojska Polskiego
– Osiedle Skalne w Karpaczu przy ul. Emilii Plater
– Turmalin Apartamenty w Świeradowie Zdroju przy ul. Wczasowej

 Inwestycja Przedsiębiorstwo Budowlano- Inwestycyjne Rezydent Sp. z o.o. Sp.k. – w trakcie realizacji
–  Madalińskiego w Gdańsku przy ul. Madalińskiego

MADALIŃSKIEGO

„Madalińskiego” to świetnie skomunikowana, kameralna inwestycja realizowana w południowej części Gdańska przy ulicy Madalińskiego.

W czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym zaprojektowano 32 mieszkania o metrażach od 34 do 72 m². Część podziemną budynku stanowi wspólna hala garażowa, pomieszczenia rowerowni i pomieszczenia techniczne budynku. Na części parteru przewidziano lokale usługowe.

Na terenie wspólnym inwestycji powstanie teren rekreacyjny z elementami małej architektury i dobrze zaprojektowanej zieleni sprzyjającej wypoczynkowi. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano taras widokowy do wyłącznej dyspozycji mieszkańców z zagospodarowanym miejscem do wypoczynku.

Położenie inwestycji zapewnia szybki dostęp komunikacją własną lub miejską  do Centrum Gdańska. W okolicy cały czas rozwija się sieć ścieżek rowerowych, którymi można w krótkim czasie dotrzeć do Centrum. Bliskość terenów zielonych m. in Jaru Wilanowskiego ze zbiornikiem retencyjnym, boiskiem, sprawia że mieszkańcy będą mogli korzystać z rekreacji blisko miejsca zamieszkania.

W niedalekiej odległości znajduje się również Park Oruński.  W okolicy można znaleźć infrastrukturę gastronomiczno – handlową.

TURMALIN APARTAMENTY

W budynku oddanym dla gości turystycznych             w czerwcu 2021 roku przygotowaliśmy 21 komfortowych i przestronnych apartamentów wraz z pięknym terenem zewnętrznym                       i  wspólnymi przestrzeniami dla odpoczynku oraz relaksu. Każdy  z oferowanych przez nas apartamentów to dwupokojowy lokal przygotowany dla czterech osób, z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, własną przestronną łazienką oraz balkonem lub tarasem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by elementy użyte do wykończenia były funkcjonalne, estetyczne,        a przede wszystkim jak najwyższej jakości.

Ville przy Młynie

Ville przy Młynie to zespół trzech wyjątkowych budynków mieszkalnych, jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych w zabytkowym centrum Pruszcza Gdańskiego.

 

.

 

Galeria domów

rezydent

Przedsiębiorstwo Budowlano – Inwestycyjne Rezydent Sp. z o.o. działa od 2000 r.
© 2017 Budikom.net
WYRÓŻNIENIA